IMMAF

IMMAF

Mezinárodní federace smíšených bojových umění – IMMAF, je vedoucí mezinárodní demokratická instituce pro sport MMA, zastupující účastníky na celém světě - sportovce, trenéry, rozhodčí, atletické komise, sportovní svazy, mezinárodní sdružení, profesionální promotéry a další. Účelem IMMAF je chránit a podporovat regulace, rozvoj a uznání sportu na všech úrovních.

Smíšená bojová umění (MMA) jsou často označována jako nejrychleji rostoucí sport ve světě. Jeho popularita mezi sportovci a stoupenci neustále roste a po celém světě vznikají organizace, kluby a profesionální společnosti. Možnosti rozvoje MMA jsou skvělé, i když se občas vyskytnou nějaké problémy, stejně jako v jakémkoli jiném sportu. Aby bylo možné využít veškerý tento potenciál, je zapotřebí pro společný referenční bod demokratického orgánu organizovat a řídit rozvoj sportu v celosvětovém měřítku. Proto August Wallen, bývalý sportovec a předchozí předseda švédské MMA federace, založil ve Stockholmu (Švédsko) dne 29. února 2012 IMMAF.

IMMAF je podporována organizací s vedoucím postavením na trhu – Ultimate Fighting Championship (UFC).

IMMAF je nezisková, demokratická federace uspořádána v souladu s mezinárodními standardy federace tak, aby zajistily, že MMA jako sportu bude uděleno stejné uznání, zastoupení a práva jako všem ostatním významným sportům. IMMAF je registrována podle švédského práva a je založena na demokratických principech, jak je uvedeno v jejích stanovách.

Účelem IMMAF je podporovat vývoj a uznání sportu smíšených bojových umění.

Mezi členy IMMAF jsou dnes národní federace jako je Rakousko, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Česko, Kamerun, Kanada, Dánsko, El Salvador, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Island, Irsko, Itálie, Jordán, Libanon, Litva, Mauricius, Malajsie, Nepál, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Pákistán, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Seychely, Jižní Afrika, Švédsko, Švýcarsko, Tádžikistán, Ukrajina, Velká Británie a USA.

IMMAF se zaměřuje na kvalitní práci, vedoucí k získání formálního a neformálního celosvětového uznání pro sport MMA. Formální uznání je zapotřebí na všech úrovních - regionální, národní a globální. Prostřednictvím podpory mezinárodních federací doufáme, že národní federace obdrží formální podporu od hlavních sportovních organizací a samozřejmě schválení od vlády svých zemí. Neformální uznání je také důležité a IMMAF bude pracovat na tom, aby bylo MMA správně vnímáno a podporováno širokou veřejností, sportovními fanoušky, novináři, politiky, podnikateli atd.

Vizí IMMAF je, aby Mixed Martial Arts (MMA) byla uznána jako sport, a nakonec se stala olympijským sportem. Stát se olympijským sportem je konečný úspěch s nejvyšším formálním uznáním, pro jakýkoliv sport. Proto, je to hlavní, o co bude IMMAF usilovat.

IMMAF je nezisková organizace zřízena za účelem vývoje MMA jako sportu a nejsou zde žádné požadavky na návratnosti investic.

IMMAF je stabilní organizace, která poskytuje strukturu pro růst mezinárodního MMA.

IMMAF je organizace s potřebnými znalostmi a zástupci, kteří vždy působí profesionálním způsobem.

IMMAF je autonomní organizace, která je důvěryhodná a jedná pouze v nejlepším zájmu sportu MMA.

IMMAF je moderní organizace odhodlaná rozvíjet MMA jako mezinárodní sport, od rekreační úrovně po elitní úroveň. Podporuje vytváření předpisů a postupů v oblasti zdraví, bezpečnosti, zapojení mládeže a další.

IMMAF je organizace se schopností zapojit zúčastněné strany MMA po celém světě.

IMMAF je řízená organizace s vizí nezbytně uvést MMA do budoucnosti.

Úterý 22. 11. 2016
Arena Sparta, Podvinný Mlýn 10:00
« 1 »
                                                 
 
        Created by CTECH s.r.o. © 2012
IMMAF EUROPEAN OPEN, PRAGUE
00
dnů
00
hod.
00
min.
00
sek.
Facebook
YouTube